Ostatni nabór wniosków grantowych do Giełdy Miejskich Technologii PFR

Do 17 września br. potrwa VII nabór wniosków grantowych do Giełdy Miejskich Technologii. To ostatnia możliwość dla gmin, aby bezpłatnie przetestować dowolne rozwiązanie dostępne na platformie, dzięki grantom o wysokości do 50 tysięcy złotych.

Giełda Miejskich Technologii to platforma, która umożliwia JST znalezienie i porównanie dostępnych na rynku rozwiązań informatycznych usprawniających zarządzanie miastem. Zostało tam opublikowanych już ponad 220 rozwiązań informatycznych dedykowanych dla miast, usprawniających ich funkcjonowanie w obszarach takich jak zarządzanie dokumentacją, gospodarka odpadami i zużycie mediów, komunikacja z mieszkańcami, czy zarządzanie transportem publicznym.

Pula środków dostępnych w ramach bieżącego naboru wyniesie 1,3 mln złotych brutto, co oznacza szansę na wdrożenia dla minimum 26 samorządów.

Ocena złożonych wniosków będzie przeprowadzona na podstawie poziomu deklarowanego zaangażowania pracowników JST, oczekiwanego wpływu wdrożenia na poprawę efektywności pracy urzędu oraz kompletności informacji o stosowanej w urzędzie infrastrukturze informatycznej.

źródło: https://samorzad.pap.pl/kategoria/dofinansowanie/rozpoczal-sie-ostatni-nabor-wnioskow-grantowych-do-gieldy-miejskich

Scroll to Top