Konkurs dla ekspertów zamówień publicznych

Trwa nabór zgłoszeń do Eksperta Zamówień Publicznych – pierwszej edycji konkursu skierowanego do zamawiających z sektora administracji rządowej i samorządowej.

Celem jest wyłonienie zespołów zamówieniowych i instytucji, które najlepiej realizują cele Polityki zakupowej państwa. Kandydatury zgłaszać można do 26 lipca.

Wyodrębniono dwie kategorie – Zamawiający i Zespół Zakupowy – a w ich ramach ustanowiono cztery podkategorie: zamawiający przyjazny MŚP, zamówienie na “zieloną” transformację budynku, zamówienie na innowację, zamówienie społeczne. Powstała także kategoria specjalna i jej podkategoria: zamawiający o wysokim poziomie profesjonalizacji.

Na najlepszych czekają nagrody ministra rozwoju i technologii. Zwycięskie zespoły projektowe w kategoriach Zamawiający i Zespół Zakupowy (zwycięzca każdej podkategorii zostanie nagrodzony) wezmą udział w prestiżowym wyjeździe warsztatowym – z udziałem najlepszych ekspertów – poświęconym zagadnieniom zamówień publicznych oraz poszerzaniu kompetencji miękkich. W kategorii specjalnej nagrodą będzie 10 tys. zł do wykorzystania na opłacenie kursów, szkoleń lub studiów podyplomowych związanych z tematyką konkursu. 

źródło: https://samorzad.pap.pl/kategoria/materialy-partnerskie/rusza-konkurs-dla-ekspertow-zamowien-publicznych-do-wygrania

Scroll to Top